„Zwierz w BHP” – nowy projekt Szefa firmy BeHaP

28 kwietnia 2021 roku to był dla nas szczególny dzień – nie tylko ze względu na Światowy Dzień Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w Pracy. Tego dnia pojawił się pierwszy odcinek wideobloga pt. „Zwierz w BHP”.

Autor to osoba, która lubi dzielić się wiedzą oraz bardzo dobrze czuje się w opowiadaniu o bezpieczeństwie, biznesie i kulisach swojej pracy. Dlatego uruchomienie wideobloga było naturalnym posunięciem na jego ścieżce rozwoju.

Zapraszamy wszystkich do śledzenia kanału na YouTube – Zwierz w BHP

Jak narodził się ten projekt i dlaczego Zwierz w BHP ma być ważnym głosem naszego środowiska w internecie? Tego dowiecie się z filmu poniżej.

Blog Zwierz w BHP jest skierowany przede wszystkim do pracodawców i pracowników. Niemniej każdy, komu tematy związane z bezpieczeństwem w miejscu pracy są bliskie jest na kanale mile widziany. Jak zapowiada autor, będą poruszane tematy trudne, czasem niewygodne, ale zawsze dotykające prawdziwych problemów, z jakimi na co dzień muszą się mierzyć pracownicy służby BHP.

Na blogu Zwierz w BHP będą poruszane następujące bloki tematyczne:

  • Odpowiedzialność pracodawcy za BHP
  • Służba BHP
  • Postępowania powypadkowe
  • Kontrole w firmach z zakresu prawa pracy
  • Usługi zlecone (banki, leasingi, ubezpieczenia, IT, itp.)

Jeśli bezpieczeństwo jest dla Was ważne – wejdźcie na YouTube i kliknijcie w przycisk „Subskrybuj”, aby nie przegapić żadnego filmu na kanale „Zwierz w BHP”.